• Wpisów: 14
  • Średnio co: 150 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 11:19
  • Licznik odwiedzin: 24 846 / 2257 dni
 
woohoou
 
Stłuмiσиα kяzykiєм ♥: Hym a więc zaczynam .                   15.08.12

Dzisiejszy dzień zaczynał się fajnie i miło , ale tylko zaczynał ..
Z rana obudził mnie tata i zapytał czy nie chciałabym jechać z nim i moim bratem (Ma 8 lat ) Do kina , więc wzięłam moją koleżankę Agee ♥ i pojechaliśmy , po seansie poszliśmy do Chińskiej restauracji i zjedliśmy obiad , bawiliśmy się świetnie , potem ok . godziny 15 Wróciliśmy .
Jednak że , za nie całe 2 tyg. szkoła postanowiłam zrobić listę czego jeszcze mi brakuje , co powinnam sobie kupić .. No i wyszło jak wyszło ..Poszłam do ojca , ponieważ moja mama nie zarabia dużo , a mój tata wręcz przeciwnie . No i pokłóciliśmy , ponieważ ja uważam że on faworyzuję mojego brata .. Ehh, taka prawda .. Zapomniałam wspomnieć że moi rodzice są w separacji ale mieszkamy wszyscy razem , za niedługo będzie rozwód , ciężko mi z tego powodu .. Ale to nie wszystko , ponieważ mój ojciec zarabia bardzo dużo pieniędzy i nie ma na co to wydawać więc kupuje za to alkohol . Tak jest ALKOHOLIKIEM . Nienawidzę tego słowa , pragnełabym aby to wszystko się skończyło i żeby to był tylko zły sen ! Ale cóż zmiana nie zależy ode mnie tylko od niego .. Najgorsze jest to że gdy jest pijany jest bardzo agresywny .. Potrafi uderzyć , mnie , moją mame , ale mojego brata nie dotknie . A czemu ? hm , bo to jego synek , a ja już sama nie wiem czy potrafie nazwać się jego córką .. :(


Powiem wam jeszcze że coraz częściej myślę aby uciec od tych wszystkich problemów , aby zniknąć lub coś takiego ? CZEMU SIĘ TAK NIE DA ?! Ehh , luudzie co tu się dzieje .. Pragne aby to wszystko się zmieniło , i będzie normalnie , cokolwiek to znaczy ..

A zmieniając temat , jest mi źle i smutno . 9.05.12 zerwałam z takim Łukaszem , cóż tu mówić KOCHAŁAM GO . A podobno, czego się ostatnio dowiedziałam to on był ze mną tylko dlatego że jego koledzy uważali że jestem fajna i ładna . Krótko mówiąc dla takiego "Szpanu" . ahh , niektórzy faceci są okropni !!

P.S . Kiedyś się cięłam .. Może zaczne znowu ? To mnie odstresowuje , i czuje taką ulgę .. Może powinnam iść do psychologa ?

Pomóżcie .

6c8456020005c61150031e15.jpg


/K.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego